Investice a rozpočet!

 Cena je samozřejmě jednou z nejdůležitějších informací při rozhodnutí jak stavět a z čeho stavět. Proto jsou naše ceny otevřené a volně přístupné. Ke zjištění ceny montované haly můžete použít tři cesty.

  1. Zašlete nám Vaši představu a my Vám ji nezávazně oceníme.
  2. Kalkulačka – použijte naší kalkulačku on-line na našich stránkách na stránkách, po vyplnění jednoduchého formuláře se dozvíte okamžitě cenu. Kalkulačka odpovídá aktuálním cenám.
  3. Dotazníkový formulář – vyplňte dotazník , který Vás provede potřebnými údaji pro výpočet haly umístěný na našich stránkách. Po vyplnění dotazníku bude formulář odeslán k nám na firmu, kde jej zpracujeme a odešleme zpět. Doba zpracování 2-3 dni
  4. Email - popište Váš požadavek na email info@gametall.cz a zašlete k nám. Po zpracování Vám bude odeslána kalkulace. Doba zpracování 2-5 dnů

 Námi zaslaná kalkulace Vás k ničemu nezavazuje

Specializujeme se pouze na dodávku ocelových konstrukcí a jejich opláštění. Ostatní řemesla nutná při výstavbě (příprava stavebního podloží, rozvod elektřiny, vody, vytápěpní) umíme dodat pouze jako subdodávku,doporučujeme proto kontaktovat místní specializované firmy, příp. nechat zastřešit tyto činnosti dodavatele spodní stavby.

Vzhledem k tomu, že stavíme po celé republice, lze předpokládat, že  tyto práce je efektivnější předat firmám v blízkém okolí stavby jak z hlediska ceny, tak z důvodu pružnějšího řízení prací na stavbě (tyto subdodávky neobsahují výrobu, vše je zpracováno na stavbě).

Doporučujeme proto kontaktovat místní specializované firmy, příp. nechat zastřešit tyto činnosti dodavatele spodní stavby.

Pokud jste zhodnotili investiční záměr, porovnali nabídky, možné varianty a rozhodli jste se pro nás, pokračujte dalším krokem, na přípravu a realizaci. >>>