menu

Ocelové přístřešky

Specifickým, ale velmi žádaným využitím ocelové montované haly je přístřešek kryjící např. parkovací stání stavební nebo zemědělské techniky, manipulační a spojovací prostory, skladové plochy pro materiál (zejména sypký materiál na obalovnách a betonárkách) nebo uložení hotových výrobků.

Logo Gametall a.s Gametall a.s
Částečné opláštění
Přístřešky mohou být zcela bez stěnového opláštění nebo na některých stěnách opláštěné. Povrchová ochrana konstrukce je většinou řešena žárovým pozinkováním.
Varianty střech
Konstrukce přístřešků mohou vycházet ze standardních tvarů ocelových hal (sedlová nebo pultová střecha) nebo mohou být atypickými a z pohledového hlediska velmi zajímavými konstrukcemi. Lze toho dosáhnout různým napojením na stávající objekty, výškovým členěním střechy nebo vykonzolováním části střechy mimo půdorys daný rozmístěním sloupů. Tato řešení mohou i zvýšit užitnou hodnotu přístřešku i stávající budovy a přístřešek se tak může stát architektonicky zajímavým doplňkem hlavních budov areálu nebo dokonce dominantou v zastavěném funkčním prostoru.
Více obrázků ve fotogalerii
pristresek pristresek pristresek pristresek
Více obrázků ve fotogalerii