menu

Výběr dodavatele haly

5 základních bodů, které byste neměli přehlédnout, při výběru dodavatele montované haly

Logo Gametall a.s Gametall a.s
Jak vybírat dodavatele montované haly?

Rádi bychom řekli, že jsme na trhu ti nejlepší, ale pravda je taková, že je zde dostatek kvalitních firem, mezi kterými můžete vybírat. Rovněž jsou však na trhu i firmy, které nedělají svoji práci dobře. Takže jak se na trhu alespoň trochu zorientovat? Samozřejmě nejlepší je doporučení, ale pokud nikoho takového neznáte?

1. Platební podmínky

Solidní firma by si neměla účtovat vysokou zálohu v případě, že dosud nevykonala žádnou práci. V takové situaci je totiž zpochybněna solventnost daného podniku.


Naše standardní platební podmínky

Při podpisu smlouvy 10%
Při zahájení montáže u odběratele 40%
Při dokončení díla 50 %

2. Výše ceny

Výrazně nižší cenové nabídky mohou být způsobeny použitím nevhodných materiálů nebo využitím nekvalifikované pracovní síly. V tom horším případě se jedná o kombinaci obojího, proto je dobré si připomenout přísloví, „Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci“.
Rovněž můžete očekávat seriózní přístup od firem, které mají ceny veřejně přístupné.


Naše cena ihned

Přehledné ceníky montovaných hal | Výpočet ceny on-line

3. Historie firmy

V případě, že firma působí na trhu alespoň 10 let a neustále se pozvolna rozrůstá, dá se poměrně s velkou jistotou hovořit o solidní a stabilní společnosti.


Stavíme pro Vás již 30 let

4. Délka záruky

Seriózní firma se Vám nebude bát dát dlouhou záruční dobu, protože si je vědoma, s jak kvalitním materiálem pracuje a jak schopná je její pracovní síla.


Naše standardní záruka je 60 měsíců.

5. Výběr dodavatelů

Je velmi důležité, s jakými dodavateli výrobce hal spolupracuje. Použité materiály a zpracování má velký vliv na životnost a funkčnost haly.


Spolupracujeme se značkovými dodavateli, aby vše fungovalo tak jak fungovat má.

Logo Kingspan Logo Hormann Logo Color West Logo Hilty Logo Ferona Logo VoestAlpine

Kdy oslovit dodavatele spodní stavby?

V případě, že již máte vypracovaný projekt, můžete oslovit dodavatele pro spodní stavbu. I přestože bez stavebního povolení nemůžete začít se stavbou, oslovení tohoto dodavatele v předstihu Vám posléze umožní ušetřit až měsíc času. Také můžete oslovit dodavatele ostatních řemesel. Pokud "již víte“, že bude Vaše žádost na stavebním úřadě kladně vyřízena, nabízí se již teď možnost přistoupit k objednávkám a sladit jednotlivé termíny dodání.